Genel Bilgiler

 

  1. Misafirler gelmeye başladıktan sonra, çocuklar parti temasına uygun olarak hazırlanmış olan atölyelerimizden birinde, velilerimiz ise kendileri için hazırlanmış olan salonda toplanırlar.
  2. Velilerimiz hoş bir müzik eşliğinde sohbet ederlerken çocuklarla yine temaya uygun bir etkinlik ve isteğe bağlı olarak sağlığa uygun boyalarla yüz boyama yapılır. 
  3. Plastik Sanatlar Atölyemizde yapılan etkinliklerin ardından temaya ve çocukların yaş gruplarına uygun olarak planlanmış oyunlara başlanır. 7 yaşa kadar olan çocuklarla temaya uyarlanmış oyunlar oynanır. 7 yaş üzeri çocuklar için isteğe bağlı olarak ipucu oyunu oynanır. Bu sırada velilerimiz açık büfe ikramlarımızdan faydalanır.  
  4. İlk grup oyunların ardından çocuklarla birlikte veliler için hazırlanmış alana çıkılır, hepsi ev yapımı lezzetli yiyeceklerden oluşan, açık büfemizde yemekler yenir.
  5. Çocukların yemekleri bittikten sonra tüm misafirlerimizle birlikte velimizin talebine göre hazırlanmış bir alana geçilerek pasta kesilir.
  6. Son olarak çocuklarla tekrar atölyelerden birine geri dönülerek bir oyun eşliğinde hediyeler açılır ve parti bitene kadar oyunlar oynanmaya devam edilir. 

 

NOT: Velimizin talebine bağlı olarak yukarıdaki etkinlik planında değişiklikler yapılabilmektedir.