Kindermusik

KINDERMUSIK VILLAGE (0-1,5 Yaş)

Kindermusik Village sınıfı ebeveynler ve bebekleri için son derece keyifli bir ortamdır. Yaratıcı hareket egzersizleri, sesli oyunlar, obje ve enstrüman keşifleri ile renkli kitap okuma saatlerinden oluşan çok çeşitli aktivitelerin birlikte kullanımı yardımıyla bebeğin hem tüm duyuruları uyarılır hem de eğitimi ve gelişimi desteklenir. Çocuk gelişimindeki en güncel araştırmaları içeren Kindermusik Village sınıfı müzik ve hareketler aracılığıyla ebeveynlere; diğer ebevyn ve bebeklerle birlikte öğrenecekleri ve iletişim kuracakları özel bir ortam yaratır.

KINDERMUSIK OUR TIME (1,5-3 Yaş)

Kindermusik Our Time sınıfı yeni yürümeye başlayan çocukların hoş bir müzikal dünyayı ortaya çıkarırken güven duygularını, bireysel kontrol ve iletişim becerilerini geliştirmelerini sağlar. Yaratıcı hareket etkinlikleri denge duyularını, zamanlamalarını ve mekansal farkındalıklarını geliştirirken; şarkı söylemek, sesleri taklit etmek, kafiyeler oluşturmak da konuşma yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olur. Dinlemek ve sıra beklemek ise çocukların sosyal bilinç geliştirmelerine yardımcı olmakla birlikte onları okul yaşantısına hazırlar. Kindermusik Our Time sınıfı, ebeveynler ve çocukların, sakin ve eğlenceli bir ortamda beraber öğrenip, karşılıklı etkileşim kuracakları benzersiz bir fırsattır. 

KINDERMUSIK IMAGINE THAT (3-5 Yaş)

Kindermusik Imagine That, okul öncesi çocuğunu yaratıcılığının gücüyle sınırlı bir keşif ve araştırma yolculuğuna çıkarır. Hayali oyun etkinlikleri müzikle bütünleştirilir. Kullanılan materyal ve uygulanan etkinlikler okul öncesi çocukların öğrenme potansiyellerini yakalamalarına yardımcı olarak bilişsel gelişimlerini ve okuma becerilerini destekler, yaratıcılıklarını ve özgünlüklerini geliştirir. Aktif, enerjik, hevesli ve hayalperest 3-5 yaş çocukları için tasarlanan Kindermusik Imagine That sınıfı; sosyalleşmeyi, paylaşmayı ve grup çalışmalarına katılımı destekler. Akıcı ve canlı bir dil ile şarkı söylemek okul öncesindeki çocuğun dil gelişiminde sadece bir başlangıçtır. Çocuklar ve ebeveynler derslerin son 10-15 dakikasındaki paylaşım zamanına beraber katılarak bütün hafta boyunca beraber iyi vakit geçirecekleri ev etkinliklerini de öğrenirler.

KINDERMUSIK YOUNG CHILD

Müzik eğitiminde küçük grup yaklaşımını kullanan Kindermusik Young Child; çocuğun kavramları, dili, notaları, müzik dağarcığını ve bestecileri öğrenip güçlü bir müzik temeli oluştururken kendini baskı altında hissetmeyeceği bir programdır. Program müzikal sembollere ve enstrümanlara ilgi duyan fakat kurallı müzik derslerine ve nota okuyarak enstrüman çalmaya henüz tam olarak hazır olmayan çocuklar için özel olarak tasarlanmıştır.

Diğer Derslerimiz

Bilgi Almak İstiyorum

Bize iletişim bilgilerinizi bırakırsanız sizi arayarak bilgilendirebiliriz.